Ostatnio dodane

Tutaj możesz dodać dodatkowy tekst na tej stronie. Możesz go zmienić lub usunąć w Panelu administracyjnym.

Firma "Kryskon" istnieje od 1992r. Zajmujemy się przede wszystkim montażem, serwisem i konserwacją sprzętu domofonowego oraz wideodomofonowego. Jesteśmy również otwarci na wszelkie indywidualne zlecenia w temacie systemów zabezpieczeń jak np. systemy automatyzujące otwieranie lokali w godzinach pracy, w pozostałym czasie dając dostęp jedynie upoważnionym osobom. Oferujemy produkty renomowanych polskich firm, wspierając lokalną gospodarkę, jak również zyskując szybszy oraz tańszy dostęp do części zamiennych, co przekłada się na korzyść klientów. Gdy jest to opłacalne, zawsze staramy się naprawić sprzęt klienta, w przeciwnym razie proponujemy wymianę na nowy.
Wychodząc naprzeciw problemom użytkowników sprzętu marki Apple postanowiliśmy stworzyć firmę, która pozwoli zminimalizować negatywne skutki uszkodzeń urządzeń sygnowanych jabłkiem. Firma MacHelp to Pogwarancyjny Serwis Sprzętu Apple. Podejmujemy się napraw urządzeń których gwarancja producenta już wygasła. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. Wkładamy w nią całe zdobyte doświadczenie i najwyższej jakości części.
Oferowany przez naszą firmę kontenerowy wywóz odpadów jest usługą, dzięki której mogą Państwo pozbyć się kłopotliwych odpadów powstałych podczas remontu domu, z placu budowy lub w wyniku większych prac porządkowych na posesji. Działamy szybko (kontenery mogą być podstawione nawet w tym samym dniu!), na życzenie Klienta pomagamy w załadunku odpadów, nie mamy problemu z podstawieniem pojemnika nawet w trudnym terenie. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne (samochody, podnośniki, własna sortownia odpadów), a przede wszystkim mamy szczęście zatrudniać doświadczonych fachowców, znających się na swojej pracy i stanowiących zgrany i solidny zespół.
Firma DANMIAR istnieje od 2008 roku prowadząc działalność w zakresie produkcji zapinek drucianych oraz maszyn do przewijania folii stretch oraz maszyn do pakowania paczek. Produkujemy zapinki 13 mm ,16 mm ,19 mm ,które wykorzystuje się przy pakowaniu taśmami PP oraz PE. Dzięki współpracy z największymi hutami w Polsce oraz ciągłemu dbaniu o jakość nasze zapinki są najwyżej jakości. Jesteśmy również jednym z najlepszych producentów maszyn do przewijania folii. W naszej ofercie znajdą Państwo przewijarki folii stretch, z jumbo na ręczną oraz maszynową, a także mini-ramp. Ponadto, produkujemy owijarki do rolek, a także pakowarki. Nasza firma zajmuje się również dystrybucją taśmy PP o różnych szerokościach i grubościach.
Nasza firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży oraz montażu osłon okiennych. Bazując na dwudziestu latach doświadczenia, ilości zrealizowanych projektów jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasz asortyment obejmuje kilkaset produktów. Dysponujemy pełna gamę różnorodnych materiałów zarówno, co do koloru jak i rodzaju tkanin, oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W naszej ofercie znajdą Państwo również pełną automatykę realizowaną na indywidualne potrzeby. Naszym celem jest spełnić Państwa oczekiwania, ponieważ wierzymy, że zadowolenie Klientów jest podstawowym czynnikiem wpływającym na istnienie przedsiębiorstwa na rynku.
Wierzymy, że podstawą dobrego interesu jest obustronne zaufanie. Pilnujemy, aby towary przez nas dostarczane odznaczały się wysokim stosunkiem cena-jakość, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że zainwestowane u nas pieniądze zostały przeznaczone na towar najwyższej klasy.
Nasze działania zmierzają do przywrócenia harmonii energetycznej, fizycznej, biologicznej i duchowej na wszystkich poziomach całej istoty ludzkiej. Ile jest ciał i jak są zbudowane zostało opisane w zakładce "Uzdrawianie". Każda choroba fizyczna, czy psychiczna, sytuacja, problemy rodzinne, cokolwiek co Ci się przydarzyło, lub czego doświadczyłeś, ma swoje odbicie w świecie enrgetycznym i duchowym. Nawet nasze proste wybory, tkj.: kupienie samochodu, wybór szkoły, lub kursu, pociąga za sobą odpowiednie konsekwencje nie tylko w świecie fizycznym, ale przedewszystkim energetycznym. Gdy nie jesteśmy w stanie niekiedy ogarnąć świata materialnego (tylko 6%), to nie dziwmy się, że całość nas przerasta, skoro cała rozgrywka odbywa się w świecie energetycznym i duchowym (pozostałe 94%) którego na dodatek nie widzimy, nie czujemy i kompletnie nie rozumiemy. Człowiek ma taką dziwną naturę, że w większości przypadków boi się tego, czego nie zna i nie rozumie, dlatego najczęściej odkłada nieznane na bok, zakładając, że nie istnieje i udaje przed samym sobą, że wszystko jest w porządku. Dopiero gdy choroba staje się na tyle uciążliwa, lub nawet nieuleczalna, gdy w rodzinie następują konflikty i napięcia, gdy natłok myśli jest już tak wielki, że jesteśmy bliscy obłędu, szukamy innych rozwiązań, bo wszystkie znane do tej pory zawiodły. Szkoda tylko, że tak późno, bo wówczas trzeba więcej czasu, by dojść do siebie, ciało potrzebuje regeneracji, a psychika wsparcia. Pamiętajmy więc, jeżeli czujemy się nieswojo i życie zaczyna nam się wymykać spod naszej kontroli, to nie czekajmy, aż nas to przerośnie. Tak szybko, jak biegniemy do lekarza, gdy nasze dziecko ma gorączkę, reagujmy również w sytuacji, gdy dopiero zaczynają się problemy, nie czekajmy na zmatarializowanie się nieszczęść, czy poważnych chorób. Spójrzmy na świat, na zagrożenia, które są wokół nas, niektóre przysparzają nam kłopotów, z niektórymi sobie świetnie radzimy. A teraz porównajmy to z 94 % tego co jest wokół nas, które tak samo nas niszczy i sprawia mnóstwo problemów. Dopiero wyczyszczona energetyka człowieka, daje pełny obraz o jego sile i potędze. Proszę sobie nie odbierać mocy do życia, tylko dlatego, że czegoś się nie widzi, ale dać sobie szansę na odbudowanie własnej siły, zdrowia, czy odbudowanie relacji z ludźmi. Bóg dał ludziom prawo do szczęścia i wolnego wyboru, nie pozwólmy go sobie odebrać. W praktyce, każdy problem można przeskalować, posprawdzać i oddać obróbce światłu, by poczyniło najlepsze działania, jakie można uzyskać w danym czasie, dla danego człowieka. Dlatego nie sposób podać całego zakresu naszej pracy, a jedynie możemy uogólnić, zwracając uwagę na rzeczy najistotniejsze na drodze Quzdrowieniu człowieka.
Niepubliczne Przedszkole Piotruś Pan powstało w Maju 2008 roku z inicjatywy Pani Danuty Borowy - pedagoga z wieloletnim doswiadczeniem w pracy w przedszkolu. Chcemy, żeby nasze Przedszkole było miejscem lubianym przez Dzieci jak i cenionym przez Rodziców. Staramy się każdemu Dziecku zapewnić bezpieczne i radosne dzieciństwo, stwarzając jednocześnie optymalne warunki do prawidłowego rozwoju. Pragniemy by nasi Wychowankowie potrafili współdziałać w grupie, rozwiązywać problemy, rozwinęli takie cechy jak wrażliwość, ciekawość czy spostrzegawczość. Pokazujemy, że poznawanie Świata może być wspaniałą przygodą i pozostawić wspaniałe przeżycia. Znajdujemy czas na zabawę, wycieczki, odpoczynek ale i na opanowanie umiejętności, które pozwolą na dalsze, bezstresowe podjęcie nauki w szkole podstawowej. Naszą największą nagrodą są szczęśliwe Dzieci, które z uśmiechem na ustach wspominają spędzony z nami czas. Od stycznia tego roku, wprowadziliśmy w naszym przedszkolu dodatkowy program matematyczny. Systematyczne uczestniczenie dzieci w tym programie gwarantuje im łatwiejsze opanowanie nauki matematyki w szkole. We wrześniu 2015 utworzymy grupę dla 2 latków.

123

Podaj tytuł strony:

Adres strony:

Kategoria:

Opis strony:

Minimum 250znaków.

Twój e-mail:

2+dwa=

Akceptuję regulamin katalogu.

Poprzez poniższy formularz możesz się z Nami skontaktować wybierając odpowiedni temat wiadomość.
Staramy się odpowiadać na każdą wiadomość maksymalnie do 24h!

Temat:

Email:

Wiadomość:

Katalog stron